about

Про нас

Інтернет-магазин Svitdivaniv це найкраще місце для придбання сучасних м'яких та корпусних меблів для вашого будинку. У нашому каталозі зібрані дивани, крісла, ліжка, меблі для дитячих кімнат від найкращих українських виробників. Ми також пропонуємо великий вибір ортопедичних матраців високої якості.

Сучасні меблі виготовляються із застосуванням високотехнологічного обладнання, з натуральних матеріалів та сировини. Ми пропонуємо вам купити меблі, які відповідають стандартам якості та безпеки, здатні прослужити багато років, не втрачаючи своєї якості. Велика увага приділяється якості дитячих меблів – ліжок та диванів. У їх виробництві використовуються антиалергенні фарби та лаки та натуральні матеріали. Конструкція також має бути безпечною та надійною. До речі, на всю продукцію надається гарантія.

Купити меблі в інтернет-магазині Svitdivaniv можна як зі складу, так і на замовлення. У нас представлений весь діапазон меблів - від невеликих компактних недорогих моделей до вишуканих розкішних диванів і ліжок великого розміру. Вся продукція, представлена в каталозі, має відповідні документи, що підтверджують якість та відповідність санітарним вимогам.

На сайті є каталог тканин. "Наживо" з ним можна ознайомитися в нашому салоні. Щоб замовити меблі у нашому інтернет-магазині, потрібно просто вибрати товар, який сподобався, та зателефонувати. Ми працюємо без вихідних, тому завжди раді чути вас, і готові допомогти з придбанням нових меблів для дому чи квартири. Телефонуйте вже зараз, порадуйте себе новим придбанням.