MiroMark

Хороші меблі – які вони? Комфортна та міцна? Стильна та сучасна? Екологічно чиста та безпечна? Доступна та зручна? Досвідчені виробники, фабрика Миро-Марк, стверджують – усі разом. Їх меблеві вироби на ринку вже двадцять п'ять років і встигли здобути популярність та популярність.

Історія MiroMark

Ця компанія з виробництва меблів відкрилася 1995 року, у місті Калуш Івано-Франківської області. Вони починали з виконання індивідуальних замовлень та метизної продукції – виробів із металу. Компанія не стояла на місці, постійно вдосконалювала процес виробництва та привносила до нього передові технології. Так, з невеликого локального виробництва вона перетворилася на велике регіональне підприємство.

Сьогодні зростання фабрики триває, вона не припиняє динамічно розвиватися. Виробничі площі займають 16 тисяч квадратних метрів. Меблі Миро-Марк не дарма вважають прикладом відмінної якості. Вся продукція виготовляється на високотехнологічному обладнанні.

Досягнення MiroMark

Меблі від цієї фірми відрізняються зносостійкістю, надійністю та зручністю. І вписується в будь-яку обстановку.

Ось як вони цього досягли:

1. Впровадження інноваційних технологій

Калуська компанія однією з перших у країні почала гнути МДФ-плити та фарбувати фасади виробів екологічною та безпечною поліуретановою фарбою. Міцність лакофарбових покриттів досягається за рахунок обробки ультрафіолетовим випромінюванням. Також Міро-Марк активно освоюють методи нанесення шовкографічних малюнків на меблі.

2. Особливе ставлення до споживача

Усі працівники компанії поділяють головну ідею: найважливіше не гроші, а лояльність клієнтів. Недорогі гарні моделі мають бути доступні кожному. Тому вони виготовляють якісну надійну продукцію та реалізують її за доступною вартістю.

3. Визнання експертів

Меблева фабрика Миромарк давно зміцнила свій авторитет на українському ринку. Її неодноразово визнавало найкращим журі всіляких виставок та конкурсів, як вітчизняних, так і зарубіжних.

Ім'я MiroMark – це синонім сучасного та потужного виробника, який може гарантувати високу якість своїх товарів. В онлайн-магазині Svitdivaniv ви знайдете безліч пропозицій від цієї фабрики за вигідними цінами.

 
     
0
В наявності
3 744 грн.
0
Під замовлення
4 813 грн.
0
Під замовлення
2 625 грн.
0
Під замовлення
1 371 грн.
Колір
0
Знятий з виробництва
1 088 грн.
Підписатися
0
Під замовлення
3 938 грн.
0
Знятий з виробництва
1 088 грн.
Підписатися
0
Під замовлення
5 445 грн.
Колір
0
Під замовлення
2 966 грн.
Колір
0
Під замовлення
2 431 грн.
Колір
0
Під замовлення
2 674 грн.
0
Під замовлення
1 945 грн.